classiera loader

Користувацька угода

На сайті brusilov.info можна безкоштовно розмістити необмежену кількість приватних оголошень в будь-яку рубрику. Приватні оголошення – це оголошення, подані фізичною особою з метою прискорення продажу свого товару або послуги і не пов’язані із здійсненням цією особою підприємницької діяльності.

У разі виявлення масового розміщення оголошень про продаж однотипних товарів від приватної особи brusilov.info має право відхилити ці оголошення і запропонувати їх комерційне розміщення. brusilov.info залишає за собою право вирішувати, належить оголошення до комерційного або до приватного.

Термін розміщення оголошень на brusilov.info.

Всі оголошення розміщуються на brusilov.info на термін 90 днів, після чого автоматично видаляються, якщо подавець оголошення його не продовжив. Щодо необхідності подовження оголошення Ви отримаєте лист.

 1. Загальні вимоги до оголошень, розміщених на brusilov.info. Оголошення можуть бути складені російською або українською мовою і повинні містити:

1.1. опис конкретного товару, роботи або послуги. Опис повинен бути повним і достовірним. У одне оголошення слід розміщувати інформацію про один товар, оголошення про групу товарів не дозволені, за винятком оголошень про обмін (наприклад, два товару на один). Текст оголошення не повинен містити посилань на сторонні сайти;

1.2. по можливості ціну товару, роботи або послуги;

1.3. достовірну інформацію про продавця;

1.4. У разі розміщення фотографій, оголошення повинне містити реальні фотографії предмета угоди, що відповідають конкретному продаваєму екземпляру. Не допускається розміщення фотографій, на яких міститься посилання на сторонні сайти. Оголошення без фото дозволяються, але пам’ятайте, що їх ефективність набагато нижче.

 1. Вимога до товарів, робіт і послуг, розміщуються на brusilov.info. Товари, роботи і послуги, про які розміщуються оголошення, повинні відповідати вимогам законодавства України. Розміщуючи оголошення про товари, роботи і послуги, які підлягають обов’язковому підтвердженню відповідності в Україні, рекламодавець зобов’язаний відправити на E-mail brusilov.info копію документа про оцінку відповідності вимогам технічних, нормативних, правових актів у галузі технічного нормування та стандартизації.
 2. Обмеження за кількістю оголошень. Ніяких обмежень по кількості оголошень на сайті поки що немає.
 3. Оголошення однакового змісту. Не дозволяється розташовувати відразу кілька оголошень про одне й те ж товар, роботу або послугу. Перш ніж додати нове оголошення, слід видалити старе. Також оголошення про одне й те ж товар, роботу або однієї і тієї ж послуги, що надаються однією і тою же особою, яка не дозволяється розміщувати відразу в кількох розділах або більш ніж під одною рубрикою.
 4. Фотографії:

5.1. Додаються до оголошень фотографії повинні бути пов’язані з товаром, роботою чи послугою, описуваної в оголошенні. Наприклад, якщо ви продаєте газонокосарку, ви можете, на додачу до фотографії самої косарки, розмістити фото покошенного їй газону. А ось фото вашої улюбленої собаки тут буде не до місця.

5.2. Фотографія товару повинна зображати конкретний продаваний екземпляр в тому вигляді, в якому він знаходився в момент подачі оголошення. Фотографії з каталогу, з сайту виробника або іншого сайту не можуть використовуватися в якості головної фотографії в оголошенні (за винятком оголошень типу “Куплю” або “Зніму”).

5.3. Одну і ту ж фотографію можна використовувати одночасно тільки в одному оголошенні.

5.4. Зображення не повинно містити посилань на інші сайти, логотипів і брендів, крім зазначених безпосередньо на самому предметі продажу.

5.5. В оголошеннях про продаж купальних костюмів або нижньої білизни не допускається розміщення особистих фотографій, а також фотографій моделей з каталогів в купальних костюмах або в нижній білизні.

5.6. Фото та зображення не повинні порушувати авторські права їх власника, фотографа або можливих моделей.

5.7. На фото не повинно бути елементів, які можна розцінити як образливі, протизаконні або закликають до насильства.

5.8. Якщо на фото крім вас зображені й інші люди, переконайтеся в тому, що вони згодні на публікацію своїх зображень. Якщо на фото зображено що не належить вам майно, то необхідна згода власника майна на публікацію даної фотографії.

5.9. Не допускається розміщення в зображенні контактних даних та реєстраційних знаків, що відносяться до третіх осіб.

 1. Логотип підприємства не можна використовувати як картинки в інших місцях, окрім як в оголошеннях з рубрики послуг, або у випадках, якщо предметом продажу є все підприємство. Фотографії, взяті з інших оголошень, забороняється використовувати без згоди їх автора.
 2. Заборонені товари, роботи і послуги. brusilov.info відхиляє оголошення про товари (роботи, послуги), продаж (виконання, надання) та / або реклама яких заборонена законодавством України. brusilov.info також встановлює обмеження щодо товарів, робіт і послуг певного типу. Детальну інформацію про товари, роботи і послуги, які не підлягають розміщенню на brusilov.info, ви знайдете в списку заборонених товарів, робіт і послуг.
 3. Заборона на розміщення певних оголошень:

8.1. Не допускається розміщення недобросовісної, недостовірної, неетичною, прихованої реклами, а також оголошень маркетингового характеру.

8.2. Забороняється розміщувати рекламу, що містить:

– Заохочення, пропаганду або заклик до насильства, жорстокості та вчинення протиправних дій;

– Обіцянку або гарантію, що затверджують майбутню ефективність (прибутковість) рекламованого виду діяльності;

– Відомості про шахрайство і вимагання, а також, інформацію, що завдає шкоди діловій репутації конкурентів рекламодавця, що вводить в оману споживачів щодо якості, кількості, складу, способу виготовлення і інших характеристик продукції (товарів, робіт, послуг);

– Прохання про попередню оплату, поштового пересилання післяплатою або в конверті грошових сум, а також інших вкладень;

– Ненормативну лексику, а також образливі вислови, в тому числі расистського і релігійного характеру, а також заклики до дискримінації за національною, расовою, статевою або іншими ознаками.

 1. Не допускається розміщення оголошень, зміст яких порушує загальноприйняті норми моралі і моральності.
 2. Не допускається також розміщення оголошень, які можуть прямо або побічно спричинити до розголошення відомостей, що становлять державні секрети України.
 3. Ми категорично не згодні з дискримінацією при прийомі на роботу на підставі віку і місця проживання. Таким чином, не допускається розміщення оголошень про вакансії, де зазначено вимогу про вік або місце проживання кандидата.
 4. brusilov.info вправі самостійно, з урахуванням вимог і критеріїв, встановлених законодавством України, вирішувати питання про віднесення оголошення до забороненої в цьому розділі рекламі. brusilov.info також має право прийняти рішення про відмову в розміщенні окремих оголошень в разі, якщо визнає їх зміст невідповідним законодавству України. Детальну інформацію про товари, роботи і послуги, які не підлягають розміщенню на brusilov.info, ви знайдете в списку заборонених товарів, робіт і послуг.
 5. Зміна та редагування оголошень.

13.1. Адміністрація ресурсу brusilov.info залишає за собою право:

– Розміщувати або відхиляти оголошення;

– Визначати, яке оголошення не відповідає цим Правилам;

– Видаляти оголошення, якщо вони не відповідають правилам розміщення оголошень на сайті, без попереднього повідомлення і пояснення причин;

– Змінювати вимоги до змісту і умов розміщення оголошень;

– Змінювати зміст і оформлення оголошень відповідно до вимог, вказаними в цих правилах;

– Редагувати оголошення в цілях додання їм якостей, зручних для читання;

– Позбавляти конкретного користувача права на розміщення оголошень в разі систематичного порушення даним користувачем цих Правил.

13.2 Заміна товару, роботи або послуги в оголошенні. При зміні або оновленні об’яви не дозволяється замінювати товар, роботу або послугу, описувану в оголошенні, на інший товар, роботу або послугу. При відмові у розміщенні оголошення з причини того, що оголошення не відповідає правилам, користувачеві пропонується можливість розмістити нове оголошення.

 1. Загальні умови:

14.1. Відповідальність. Той, хто подає оголошення, несе повну відповідальність за своє оголошення. brusilov.info не відповідає за якість рекламованих в оголошенні товарів, робіт або послуг. Той, хто подає оголошення, дає згоду на розміщення змісту оголошення на мережевих сторінках партнерів по співпраці brusilov.info на основі тих же самих правил, що діють для оголошення при його розміщенні на brusilov.info. Рекламодавець гарантує, що його реклама не порушує авторські права, інтелектуальні права чи інші права третіх осіб. Якщо відносно розміщеного оголошення сайту brusilov.info буде пред’явлена ​​претензія третіх осіб у зв’язку з порушенням законодавства України фактом розміщення оголошення, то brusilov.info має право видалити відповідне оголошення. Крім того, рекламодавець несе особисту відповідальність за таке порушення і зобов’язується звільнити brusilov.info від відповідальності з відшкодування збитків або витрат у зв’язку з таким порушенням.

14.2. Відшкодування. Про технічну несправність або істотної, що вводить в оману помилку, зробленої при адмініструванні оголошення, відшкодовується тільки вартість оголошення. brusilov.info не відповідає за збитки, обумовлені за не відправлені або затримкою відповідей.

14.3. Водяні знаки. Фотографії розміщуються з водяним знаком. Таким способом brusilov.info перешкоджає використанню фотографій без дозволу власника оголошення в інших цілях.

14.4. Особисті дані. brusilov.info надає допомогу правоохоронним органам та іншим уповноваженим особам, що займаються розслідуванням порушень виявлених в оголошеннях, надаючи необхідну інформацію. Особа, яка подала оголошення або відповіла на оголошення, можна встановити за допомогою постачальника інтернет-послуг, використовуючи для цього, наприклад, зареєстрований IP-адрес.

14.5. Електронна пошта. E-mail є обов’язковим для розміщення оголошення. E-mail не відображається на сторінці перегляду оголошення.

 1. Захист прав інтелектуальної власності.

15.1. Обмеження щодо використання інформації. Весь матеріал, включаючи зміст, програмне забезпечення та послуги, що міститься на brusilov.info, є власністю brusilov.info. Всі права інтелектуальної власності, включаючи авторські права, права на товарні знаки і знаки обслуговування, фірмові найменування та інші відмітні бренди, розміщені на Сайті, належать brusilov.info. Ніякий матеріал, розміщений на brusilov.info, не може бути скопійований, тиражований, перевиданий, встановлений, розміщений, переданий, збережений або поширений в будь-якому вигляді. Єдиний виняток становлять «завантаження» (передача даних з використанням інформаційних та технічних засобів зв’язку) для копіювання матеріалу виключно в особистих цілях, за умови, що: (a) всі авторські права зберігаються, (б) матеріал не змінюється, (в) матеріал не використовується для асоціації з нашими товарами, послугами та брендами, і (г) не завантажується в якості матеріалу для баз даних. Використання матеріалу на якомусь іншому сайті або комп’ютерної мережі строго заборонено.

15.2. Передача повідомлень користувачами. Будь-яка інформація, що відноситься до посланим повідомленнями чи іншої інформації (далі собирательно іменовані «Інформація»), належить нам на праві власності. brusilov.info не пов’язують будь-які зобов’язання про конфіденційність і brusilov.info не може бути притягнутий до відповідальності за суспільне розголошення інформації. Незважаючи на вищевикладене, brusilov.info належать всі виключні майнові права щодо Інформації, і brusilov.info має право використовувати дану інформацію в будь-яких цілях, комерційних та інших, без сплати будь-якої винагороди особі, яка надала відповідну Інформацію, або якій-небудь іншій особі. Відправник Інформації гарантує, що він / вона володіє всіма правами, необхідними для передачі Інформації.